Sākumlapa Kopskats Latvijas ģeogrāfija Latvijas augiLatvijas augi Latvijas sēnes Latvijas dzīvniekiLatvijas dzīvnieki Biotopi Aizsardzība Vārdnīca Sugu saraksti Fotoalbums Domu doze Šī servera jaunumi Vietējais meklētājs Noderīgas norādes

«Latvijas dabas» kopskats


Augi, sēnes, ķērpji Bioloģisko terminu skaidrojošā vārdnīca
Meklētājs
Atsauksmju grāmata
Dzīvnieki
Biotopi Noderīgas tīmekļa adreses
Aizsardzība, likumdošana Par šīm lapām
Saullēkts Kolkā Dižjūras krastā, 1999.07.08.


BSA ekskursija uz Kurzemi

7. augusts (ceturtdiena)

 • 8:15 Izbraukšana no Rīgas Centrālās Dzelzceļa stacijas, autobuss pie t/c „Origo”
 • 9:30 Ekskursija SIA Pūres Dārzkopības pētījumu centrā, kuru vada Mgr. lauks. Jānis Lepsis. Stāstīs par dārzeņu un augļaugu genofonda izpēti, plānota arī augļu dārza apskate.
 • 11:15 Pūres šokolādes muzejs ar meistarklasi. Kakao un šokolādes vēsture, atraktīvs ceļojums par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, trifeļu istaba, varēsiet nodegustēt šokolādi un izgatavot šokolādes figūriņu un praline. Izveidotos saldumus īpašā kastītē varēsiet paņemt līdzi. Iespēja iegādāties Pure Chocolate ražoto produkciju.
  Pusdienošana (līdzi paņemtās pusdienas)
 • 15:00 Valsts Stendes graudaugu selekcijas institūts. Graudaugu selekcija, sēklkopība un laukkopība ir nozīmīgākie pētījumu virzieni institūtā arī mūsdienās. Ekskursija ar praktisku ievirzi, plānota arī degustācija.
 • 17:30 Došanās uz nakšņošanas vietu pie Usmas ezera - Usmas kristīgo skolu. Ar šo apkārtni mūs iepazīstinās māksliniece un mācītāja sieva Harīna Brūklene. Atpūta pie ezera – pastaigas, peldēšanās.
  Vakariņas un brokastis gatavosim paši vai izmantosim iespēju iepriekš pasūtīt, katra ēdienreize izmaksātu 2 - 3 EU.

8.augusts (piektdiena)

 • 9:00 Ekskursija Ventspils kokapstrādes uzņēmumā „Kurekss”, kas atbalsta ilgtspējīgas mežsaimniecības politiku un ir ieguvis koksnes plūsmas uzraudzības sertifikātu. „Kurekss” ir apkārtējai videi draudzīgs uzņēmums un savu ražošanas procesu veic atbilstoši vides standartam.
 • 11:00 Ekskursija Ventspils uzņēmumā „Bioventa”. Biodīzeļdegvielas un rapšu eļļas ražošana.
 • 13:00. Pusdienas (kafejnīcā „Centrs”, Poruka ielā 16, turpat arī lielveikals „TOP”)
 • 14:30 Ciemos pie biteniekiem Anitas un Ilmāra Gruguļiem Ventspils novada Vārves pagastā z/s „Bitnieki”. Skaista lauku sēta ar videi draudzīgu saimniekošanas filozofiju un 300 bišu saimēm. Plānota ekskursija un medus produktu degustācija. Iespēja iegādāties dažādziedu medu, ziedputekšņus (arī medū), propolisu, bišu maizi, vaska sveces.
 • 16:00 Ciemos Vītolbergu ģimenes fermā Ventspils novada Vārves pagasta z/snbsp;„Muižgaļi”. Ražo puscieto sieru no nepasterizēta piena. Gatavošanas procesā pienam klāt tiek pievienoti siera raugi un ferments, arī „siera pārklājums” ir dabīgs, bez „E” vielām. Ekskursija, sieru degustācija un iegāde.
 • 17:00 Mājupceļš caur Kuldīgu uz Rīgu. Ierašanās Rīgā ap plkst. 20:00

Izmaksas 1 cilvēkam:

 • Pūres šokolādes muzejs : 4 EU
 • Stendes selekcijas stacija: 2,50 EU
 • Vītolbergu ferma: 3 EU
 • Nakšņošana skolā: var izvēlēties – gultasvieta 6 EU (tiek nodrošināta arī gultasveļa), 4,50 EU (bez gultasveļas, tad tā jāņem līdzi pašam)
 • Autobuss: 17 EU (ja brauc 30 cilvēki)

Ekskursijas vadītāja: Daiga Brante

Pieteikšanās ekskursijai līdz š.g. 31. jūlijam
pa m. t. 29273902 (Daiga Brante)
vai e-pasts: daiga. brante at inbox. lv

22, 2014, 20:05Daiga Brante
Answers and Comments ->

------------------------------ Lai Tev jauka diena! ;-) ------------------------------

 

Sākumlapa Kopskats Latvijas ģeogrāfija Latvijas augiLatvijas augi Latvijas sēnes Latvijas dzīvniekiLatvijas dzīvnieki Biotopi Aizsardzība Vārdnīca Sugu saraksti Fotoalbums Domu doze Šī servera jaunumi Vietējais meklētājs Noderīgas norādes
Meklētājs «Google» Latvijas Dabas fonds Latvijas ezeri Latvijas putni Latvijas Dabas Sugu enciklopēdija Bioloģiskā daudzveidība Latvijā, Informācijas un sadarbības tīkls (CHM) Piekrastes biotopu aizsardzība un apsaimniekošana Latvijā Latvijas Malokologu biedrība Latvijas Botāniķu biedrība Sākumlapa Meklēt tekstu Atsauksmēm un Jautājumiem
Google LDF Ezeri Putni Sugu
enciklopēdija
Bioloģiskā
daudzveidība
Piekrastes
biotopi
Malokologu
biedrība
Botānikas
biedrība
Sākums Meklē Raksti mums

Lappusi «saturs.shtml» veidoja karlo 2014.07.06-01:28

* Dabas serveru kopa * LU Bioloģijas fakultāte * SF - Latvija * LVAF *